Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr PAN968054

1 150 000 zł

20 175 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sopot, Antoniego Abrahama

3 pokoje, mieszkanie 57,00 m², parter, oferta nr , PAN968054, Sopot, Antoniego Abrahama
PAN968054 - zdjęcie nr 0
PAN968054 - zdjęcie nr 1
PAN968054 - zdjęcie nr 2
PAN968054 - zdjęcie nr 3
PAN968054 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1962

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę