Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,66 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS2-MS-303677-107

1 024 442 zł

14 706 zł /m²

Rata 4 793 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, 29 listopada - okolice

3 pokoje, mieszkanie 69,66 m², piętro 1, oferta nr , BS2-MS-303677-107, Kraków, Prądnik Biały, 29 listopada - okolice
BS2-MS-303677-107 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-303677-107 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 69.66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,66 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę