Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr BS2-MS-299566-130

870 750 zł

12 900 zł /m²

Rata 4 074 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, 29 listopada - okolice

3 pokoje, mieszkanie 67,50 m², parter, oferta nr , BS2-MS-299566-130, Kraków, Prądnik Biały, 29 listopada - okolice
BS2-MS-299566-130 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-299566-130 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-299566-130 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-299566-130 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-299566-130 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,50 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę