Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 45,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 135/17662/OMW

2 800 zł

62 zł /m²

Rata 13 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Prime Nest

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Mariana Domagały

3 pokoje, mieszkanie 45,00 m², piętro 1, oferta nr , 135/17662/OMW, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Mariana Domagały
135/17662/OMW - zdjęcie nr 0
135/17662/OMW - zdjęcie nr 1
135/17662/OMW - zdjęcie nr 2
135/17662/OMW - zdjęcie nr 3
135/17662/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę