Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 63,10 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 58206/2089/OMW

4 500 zł

71 zł /m²

Rata 21 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

3 pokoje, mieszkanie 63,10 m², piętro 1, oferta nr , 58206/2089/OMW, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
58206/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58206/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58206/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58206/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58206/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,10 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę