Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 51,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 57641/2089/OMW

3 300 zł

65 zł /m²

Rata 15 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Lublin, Sławin, Bukszpanowa

3 pokoje, mieszkanie 51,00 m², piętro 3, oferta nr , 57641/2089/OMW, Lublin, Sławin, Sławin, Bukszpanowa
57641/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57641/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57641/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57641/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57641/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,73 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę