Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 47,52 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 58364/2089/OMW

3 500 zł

74 zł /m²

Rata 16 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Stare Miasto, bp. Jana Prandoty

3 pokoje, mieszkanie 47,52 m², piętro 6, oferta nr , 58364/2089/OMW, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, bp. Jana Prandoty
58364/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58364/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58364/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58364/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58364/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,52 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę