Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 141,00 m², 5 pokoi, 6 piętro, oferta nr PRO-MS-11083

1 470 000 zł

10 426 zł /m²

Rata 6 878 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej

5 pokoi, mieszkanie 141,00 m², piętro 6, oferta nr , PRO-MS-11083, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, rejon Tylnej
PRO-MS-11083 - zdjęcie nr 0
PRO-MS-11083 - zdjęcie nr 1
PRO-MS-11083 - zdjęcie nr 2
PRO-MS-11083 - zdjęcie nr 3
PRO-MS-11083 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 141 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

141,00 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę