Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,73 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr 84881/6624/OMS

811 000 zł

18 980 zł /m²

Rata 3 794 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Targówek, Warszawski Świt

1 pokój, mieszkanie 42,73 m², piętro 7, oferta nr , 84881/6624/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Warszawski Świt
84881/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84881/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84881/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84881/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84881/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

42,73 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę