Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 57087/4508/OMS

498 000 zł

17 786 zł /m²

Rata 2 330 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Mokotów

1 pokój, mieszkanie 28,00 m², parter, oferta nr , 57087/4508/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów
57087/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57087/4508/OMS - zdjęcie nr 2
57087/4508/OMS - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę