Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,00 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr 84884/6624/OMS

558 000 zł

18 000 zł /m²

Rata 2 611 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Stefana Pieńkowskiego

1 pokój, mieszkanie 31,00 m², piętro 5, oferta nr , 84884/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Stefana Pieńkowskiego
84884/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84884/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84884/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84884/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84884/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1989

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę