Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,73 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr BS2-MS-303111-33

928 000 zł

28 353 zł /m²

Rata 4 342 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Stare Miasto, Śródmieście, Rakowicka

1 pokój, mieszkanie 32,73 m², piętro 6, oferta nr , BS2-MS-303111-33, Kraków, Stare Miasto, Śródmieście, Rakowicka
BS2-MS-303111-33 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-303111-33 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-303111-33 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-303111-33 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-303111-33 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,73 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę