Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,00 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 84894/6624/OMS

470 000 zł

15 667 zł /m²

Rata 2 199 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wawer, Poezji

1 pokój, mieszkanie 30,00 m², piętro 3, oferta nr , 84894/6624/OMS, Warszawa, Wawer, Wawer, Poezji
84894/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84894/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84894/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84894/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84894/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Kawalerka na sprzedaż, Warszawa, Wawer, Poezji, 84894/6624/OMS | Tabelaofert.pl