Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 21,50 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr BS4-MS-313825-19

529 000 zł

24 605 zł /m²

Rata 2 475 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Stare Miasto, Piłsudskiego

1 pokój, mieszkanie 21,50 m², piętro 4, oferta nr , BS4-MS-313825-19, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Piłsudskiego
BS4-MS-313825-19 - zdjęcie nr 0
BS4-MS-313825-19 - zdjęcie nr 1
BS4-MS-313825-19 - zdjęcie nr 2
BS4-MS-313825-19 - zdjęcie nr 3
BS4-MS-313825-19 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 21.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

21,50 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1898

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę