Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,31 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr FE984355

414 900 zł

12 093 zł /m²

Rata 1 941 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Falcon Estate

Poznań, Naramowice, Naramowicka

1 pokój, mieszkanie 34,31 m², piętro 1, oferta nr , FE984355, Poznań, Naramowice, Naramowice, Naramowicka
FE984355 - zdjęcie nr 0
FE984355 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 34.31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,31 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę