Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,30 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr FE415706

348 100 zł

12 300 zł /m²

Rata 1 629 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Falcon Estate

Poznań, Naramowice, Naramowicka

1 pokój, mieszkanie 28,30 m², piętro 2, oferta nr , FE415706, Poznań, Naramowice, Naramowice, Naramowicka
FE415706 - zdjęcie nr 0
FE415706 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 28.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,30 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę