Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,31 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 85678/6624/OMS

525 000 zł

16 768 zł /m²

Rata 2 456 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Luciana Pavarottiego

1 pokój, mieszkanie 31,31 m², piętro 2, oferta nr , 85678/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Luciana Pavarottiego
85678/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85678/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85678/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85678/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85678/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,31 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę