Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,90 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr BS3-MS-313996-3

565 000 zł

18 285 zł /m²

Rata 2 643 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Kuźnicy Kołłątajowskiej

1 pokój, mieszkanie 30,90 m², piętro 2, oferta nr , BS3-MS-313996-3, Kraków, Prądnik Biały, Kuźnicy Kołłątajowskiej
BS3-MS-313996-3 - zdjęcie nr 0
BS3-MS-313996-3 - zdjęcie nr 1
BS3-MS-313996-3 - zdjęcie nr 2
BS3-MS-313996-3 - zdjęcie nr 3
BS3-MS-313996-3 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,90 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2014

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę