Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,18 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 85206/6624/OMS

649 000 zł

17 456 zł /m²

Rata 3 037 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Południe, Kubańska

1 pokój, mieszkanie 37,18 m², piętro 1, oferta nr , 85206/6624/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Kubańska
85206/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85206/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85206/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85206/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85206/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.18 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,18 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę