Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,00 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 11958

440 000 zł

13 750 zł /m²

Rata 2 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ks. P. Ściegiennego

1 pokój, mieszkanie 32,00 m², piętro 1, oferta nr , 11958, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ks. P. Ściegiennego
11958 - zdjęcie nr 0
11958 - zdjęcie nr 1
11958 - zdjęcie nr 2
11958 - zdjęcie nr 3
11958 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę