Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,54 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr BS5-MS-314026-16

570 000 zł

16 038 zł /m²

Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera

1 pokój, mieszkanie 35,54 m², piętro 1, oferta nr , BS5-MS-314026-16, Kraków, Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera
BS5-MS-314026-16 - zdjęcie nr 0
BS5-MS-314026-16 - zdjęcie nr 1
BS5-MS-314026-16 - zdjęcie nr 2
BS5-MS-314026-16 - zdjęcie nr 3
BS5-MS-314026-16 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,54 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2002

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę