Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 33,00 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 84989/6624/OMS

795 000 zł

24 091 zł /m²

Rata 3 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Północ, Konopacka

1 pokój, mieszkanie 33,00 m², piętro 1, oferta nr , 84989/6624/OMS, Warszawa, Praga Północ, Praga Północ, Konopacka
84989/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84989/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84989/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84989/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84989/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 33 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę