Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 23,77 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr PRO-MS-11101-17

260 000 zł

10 938 zł /m²

Rata 1 216 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, Kilińskiego

1 pokój, mieszkanie 23,77 m², piętro 1, oferta nr , PRO-MS-11101-17, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Kilińskiego
PRO-MS-11101-17 - zdjęcie nr 0
PRO-MS-11101-17 - zdjęcie nr 1
PRO-MS-11101-17 - zdjęcie nr 2
PRO-MS-11101-17 - zdjęcie nr 3
PRO-MS-11101-17 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 23.77 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

23,77 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1923

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę