Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,80 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr PAN537736

419 000 zł

12 774 zł /m²

Rata 1 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Karwiny, Kazimierza Kruczkowskiego

1 pokój, mieszkanie 32,80 m², piętro 3, oferta nr , PAN537736, Gdynia, Karwiny, Karwiny, Kazimierza Kruczkowskiego
PAN537736 - zdjęcie nr 0
PAN537736 - zdjęcie nr 1
PAN537736 - zdjęcie nr 2
PAN537736 - zdjęcie nr 3
PAN537736 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,80 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę