Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,47 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr TH506046

599 000 zł

21 040 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty The House

Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, Jana Matejki

1 pokój, mieszkanie 28,47 m², piętro 6, oferta nr , TH506046, Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, Wzgórze Św. Maksymiliana, Jana Matejki
TH506046 - zdjęcie nr 0
TH506046 - zdjęcie nr 1
TH506046 - zdjęcie nr 2
TH506046 - zdjęcie nr 3
TH506046 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 28.47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,47 m²

Piętro:

6 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę