Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,20 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr BS2-MS-302143-37

785 200 zł

26 000 zł /m²

Rata 3 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Grzegórzki

1 pokój, mieszkanie 30,20 m², piętro 2, oferta nr , BS2-MS-302143-37, Kraków, Grzegórzki, Grzegórzki
BS2-MS-302143-37 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-302143-37 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-302143-37 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-302143-37 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-302143-37 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,20 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę