Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,20 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 85711/6624/OMS

725 000 zł

19 489 zł /m²

Rata 3 392 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Giordana Bruna

1 pokój, mieszkanie 37,20 m², piętro 4, oferta nr , 85711/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Giordana Bruna
85711/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85711/6624/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 37.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,20 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1968

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Kawalerka na sprzedaż, Warszawa, Mokotów, Giordana Bruna, 85711/6624/OMS | Tabelaofert.pl