Logo

Nowe mieszkanie, 67,12 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr SZ/B1/24

843 749 zł

12 571 zł /m²

Rata 3 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. bpa Baranauskasa

1 pokój, mieszkanie 67,12 m², piętro 3, oferta nr SZ/B1/24, Sokółka Zielenisz, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. bpa Baranauskasa
Sokółka Zielenisz - zdjęcie nr 0
Sokółka Zielenisz - zdjęcie nr 1
Sokółka Zielenisz - zdjęcie nr 2
Sokółka Zielenisz - zdjęcie nr 3
Sokółka Zielenisz - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 67.12 m², SZ/B1/24
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

67,12 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,28 m²)

Termin oddania:

bud. bpa Baranauskasa - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę