Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 24,00 m², 1 pokój, 9 piętro, oferta nr 85141/6624/OMS

525 000 zł

21 875 zł /m²

Rata 2 456 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie

1 pokój, mieszkanie 24,00 m², piętro 9, oferta nr , 85141/6624/OMS, Warszawa, Ochota, Ochota, Aleje Jerozolimskie
85141/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85141/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85141/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85141/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85141/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

24,00 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1968

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.