Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,06 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr BS2-MS-310624-17

620 202 zł

23 799 zł /m²

Rata 2 902 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Krowodrza, Aleja Kijowska

1 pokój, mieszkanie 26,06 m², piętro 4, oferta nr , BS2-MS-310624-17, Kraków, Krowodrza, Aleja Kijowska
BS2-MS-310624-17 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-310624-17 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-310624-17 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-310624-17 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-310624-17 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 26.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,06 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę