Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,04 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr BS2-MS-310616-17

611 914 zł

23 499 zł /m²

Rata 2 863 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Krowodrza, Aleja Kijowska

1 pokój, mieszkanie 26,04 m², piętro 3, oferta nr , BS2-MS-310616-17, Kraków, Krowodrza, Aleja Kijowska
BS2-MS-310616-17 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-310616-17 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-310616-17 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-310616-17 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-310616-17 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 26.04 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,04 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę