Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 31,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 31266/78/OMW

1 800 zł

58 zł /m²

Rata 8 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Legionowo, Zygmunta Krasińskiego

1 pokój, mieszkanie 31,00 m², parter, oferta nr , 31266/78/OMW, Legionowo, Zygmunta Krasińskiego
31266/78/OMW - zdjęcie nr 0
31266/78/OMW - zdjęcie nr 1
31266/78/OMW - zdjęcie nr 2
31266/78/OMW - zdjęcie nr 3
31266/78/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę