Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 30,00 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 22648/2517/OMW

2 900 zł

97 zł /m²

Rata 14 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tur Nieruchomości

Warszawa, Wola, Ogrodowa

1 pokój, mieszkanie 30,00 m², piętro 2, oferta nr , 22648/2517/OMW, Warszawa, Wola, Wola, Ogrodowa
22648/2517/OMW - zdjęcie nr 0
22648/2517/OMW - zdjęcie nr 1
22648/2517/OMW - zdjęcie nr 2
22648/2517/OMW - zdjęcie nr 3
22648/2517/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1956

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę