Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 34,71 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 57149/2089/OMW

2 000 zł

58 zł /m²

Rata 9 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Grzegórzki, ks. Ignacego Jana Skorupki

1 pokój, mieszkanie 34,71 m², piętro 1, oferta nr , 57149/2089/OMW, Kraków, Grzegórzki, ks. Ignacego Jana Skorupki
57149/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57149/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57149/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57149/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57149/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.71 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,71 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę