Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 36,50 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 31265/78/OMW

2 800 zł

77 zł /m²

Rata 13 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Gwiaździsta

1 pokój, mieszkanie 36,50 m², piętro 4, oferta nr , 31265/78/OMW, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Gwiaździsta
31265/78/OMW - zdjęcie nr 0
31265/78/OMW - zdjęcie nr 1
31265/78/OMW - zdjęcie nr 2
31265/78/OMW - zdjęcie nr 3
31265/78/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

36,50 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2014

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Kawalerka na wynajem, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Gwiaździsta, 31265/78/OMW | Tabelaofert.pl