Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,40 m², 2 pokoje, 3 piętro

1 160 000 zł

23 967 zł /m²

Rata 5 427 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Creative Grupa Nieruchomości

Warszawa, Praga Południe, Saska Kępa, Zwycięzców 40

2 pokoje, mieszkanie 48,40 m², piętro 3, oferta nr , 10422028, Warszawa, Praga Południe, Saska Kępa, Zwycięzców 40
10422028 - zdjęcie nr 0
10422028 - zdjęcie nr 1
10422028 - zdjęcie nr 2
10422028 - zdjęcie nr 3
10422028 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,40 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2008

Data aktualizacji: 2026-05-09

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę