Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 85558/6624/OMS

519 000 zł

12 975 zł /m²

Rata 2 428 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Ząbki, Zieleniecka

2 pokoje, mieszkanie 40,00 m², parter, oferta nr , 85558/6624/OMS, Ząbki, Zieleniecka
85558/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85558/6624/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 40 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1998

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę