Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,15 m², 2 pokoje, parter, oferta nr WIL197811

1 200 000 zł

27 810 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Hel, Wydmowa

2 pokoje, mieszkanie 43,15 m², parter, oferta nr , WIL197811, Hel, Wydmowa
WIL197811 - zdjęcie nr 0
WIL197811 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 43.15 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,15 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę