Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,98 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 20279/4112/OMS

547 304 zł

14 800 zł /m²

Rata 2 561 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Tarnogaj

2 pokoje, mieszkanie 36,98 m², piętro 4, oferta nr , 20279/4112/OMS, Wrocław, Tarnogaj
20279/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20279/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20279/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20279/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20279/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.98 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,98 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę