Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,77 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1220/7250/OMS

705 000 zł

13 360 zł /m²

Rata 3 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Oporów

2 pokoje, mieszkanie 52,77 m², parter, oferta nr , 1220/7250/OMS, Wrocław, Oporów
1220/7250/OMS - zdjęcie nr 0
1220/7250/OMS - zdjęcie nr 1
1220/7250/OMS - zdjęcie nr 2
1220/7250/OMS - zdjęcie nr 3
1220/7250/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.77 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,77 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę