Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,51 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 20259/4112/OMS

634 312 zł

16 471 zł /m²

Rata 2 968 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Nadodrze

2 pokoje, mieszkanie 38,51 m², piętro 3, oferta nr , 20259/4112/OMS, Wrocław, Nadodrze
20259/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20259/4112/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 38.51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,51 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Wrocław, Nadodrze, 20259/4112/OMS | Tabelaofert.pl