Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 85008/6624/OMS

950 000 zł

21 591 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Wołoska

2 pokoje, mieszkanie 44,00 m², piętro 1, oferta nr , 85008/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Wołoska
85008/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85008/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85008/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85008/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85008/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1955

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę