Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,00 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 85869/6624/OMS

814 000 zł

22 000 zł /m²

Rata 3 809 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Wita Stwosza

2 pokoje, mieszkanie 37,00 m², piętro 7, oferta nr , 85869/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Wita Stwosza
85869/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85869/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85869/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85869/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85869/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę