Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,45 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 85183/6624/OMS

1 050 000 zł

19 284 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Północ, Wileńska

2 pokoje, mieszkanie 54,45 m², parter, oferta nr , 85183/6624/OMS, Warszawa, Praga Północ, Praga Północ, Wileńska
85183/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85183/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85183/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85183/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85183/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,45 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę