Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,20 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 43328

947 500 zł

22 998 zł /m²

Rata 4 433 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Warszawa, Mokotów, Tyniecka

2 pokoje, mieszkanie 41,20 m², parter, oferta nr , 43328, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Tyniecka
43328 - zdjęcie nr 0
43328 - zdjęcie nr 1
43328 - zdjęcie nr 2
43328 - zdjęcie nr 3
43328 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,20 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1955

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę