Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85635/6624/OMS

630 000 zł

16 579 zł /m²

Rata 2 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Północ, Tarchomińska

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 2, oferta nr , 85635/6624/OMS, Warszawa, Praga Północ, Praga Północ, Tarchomińska
85635/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85635/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85635/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85635/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85635/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1938

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę