Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,81 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 124161/78/OMS

740 389 zł

16 900 zł /m²

Rata 3 464 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Wawer, Szpacza

2 pokoje, mieszkanie 43,81 m², piętro 3, oferta nr , 124161/78/OMS, Warszawa, Wawer, Wawer, Szpacza
124161/78/OMS - zdjęcie nr 0
124161/78/OMS - zdjęcie nr 1
124161/78/OMS - zdjęcie nr 2
124161/78/OMS - zdjęcie nr 3
124161/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,81 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,68 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę