Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,62 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85531/6624/OMS

959 000 zł

21 493 zł /m²

Rata 4 487 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Stanisława Kierbedzia

2 pokoje, mieszkanie 44,62 m², piętro 2, oferta nr , 85531/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Stanisława Kierbedzia
85531/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85531/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85531/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85531/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85531/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,62 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę