Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,60 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr BS4-MS-314738-4

450 000 zł

12 295 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Spółdzielców

2 pokoje, mieszkanie 36,60 m², piętro 4, oferta nr , BS4-MS-314738-4, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Spółdzielców
BS4-MS-314738-4 - zdjęcie nr 0
BS4-MS-314738-4 - zdjęcie nr 1
BS4-MS-314738-4 - zdjęcie nr 2
BS4-MS-314738-4 - zdjęcie nr 3
BS4-MS-314738-4 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,60 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę