Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 835934

549 000 zł

13 725 zł /m²

Rata 2 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 40 m², Rybacka, Puck

Puck, Rybacka

2 pokoje, mieszkanie 40,00 m², parter, oferta nr , 835934, Puck, Rybacka
835934 - zdjęcie nr 0
835934 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 40 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę